Florida Instant Booking.com
Nazwa użytkownika / Adres e-mail

Hasło
Nie pamiętasz hasła?
Nie masz konta?  Zarejestruj się tutaj
Hotele?  Załóż darmowe konto
Programy partnerskie Link do Florida Instant Booking usług płatniczych silnik rezerwacja
 

System rezerwacji

 
Strona główna

Pracuj z nami

Dodaj hotel

System rezerwacji

Menedżer kanałów

Program partnerski

Link do nas

Rezerwacja Silniki do stron internetowychRezerwacja Silniki do stron internetowych

Dlaczego Instant World Booking do Twojej strony silnika rezerwacyjnego?

Po prostu Instant World Booking oferuje więcej możliwości dostosowywania swojej stronie, elastyczności z depozytów klientów oraz płatności i łatwiejszą konfigurację. Jeszcze lepiej, jest to tańsze niż jakiekolwiek rozwiązanie można znaleźć gdzie indziej. Będziemy nawet zainstalować go dla Ciebie bez żadnych kosztów. Proszę sprawdzić inne systemy księgowania dla Twojej witryny, a następnie porównać z Toronto.

Tylko Instant World Booking oferuje "Gwarancje ekonomii". Jeśli bierzesz pod uwagę kolejną usługę o podobnych cechach, daj nam znać. Gwarantujemy, że podamy tego samego (i zwykle lepiej) usługi po niższej cenie. Dlaczego nie zwiększyć marżę zysku dzisiaj?

Już silnik rezerwacji hotelu, B & B lub strona internetowa schroniska?

Zapytaj teraz o naszych specjalnych rabatów podczas przełączania dzisiaj od dostawcy konkurencyjnych.  Skontaktuj się z nami

Sprawdź nasze Demos zrobienia rezerwacji

Czasami obraz jest wart tysiąca słów. Każde demo przedstawia przykładową stronę do hotelu. Chociaż są to fikcyjne hotele, od razu zobaczysz potęgę naszego pełni zintegrowanego systemu rezerwacyjnego.  Po tym wszystkim, system rezerwacji jest czymś więcej niż tylko "zarezerwuj". Wyobraź sobie nieograniczone możliwości dostosowania i integracji na własnej stronie internetowej. Jednak te implementacje są bardzo proste do wykonania.

Demo 1    "Szybko"
kliknij tutaj
Demo 2    "Prosty"
kliknij tutaj
Demo 3    "Elegancki"
kliknij tutaj

Jaka jest najniższa cena za w pełni konfigurowalny rezerwacji na swojej stronie?

Instant World Booking ma odpowiedź: 1.9%.  Porównaj ze stóp o co najmniej 5% lub więcej (procent całkowitej wartości rezerwacji) do praktycznie wszystkich konkurujących dostawców. To co najmniej 60% oszczędności tylko poprzez wybranie Toronto.

Elastyczne opcje cenowe na każdym poziomie budżetu i usług


IWB KosztowaćDepozytu klientaIWB FunkcjeInni dostawcy
< 1.9%<= 8%Dla niektórych właściwości niestandardowe wycena może być zorganizowany, w wyniku czego prawie bezpłatnego rozwiązania.Niedostępne.
1.9%8%Typowa opcja budżet.
Podstawowe system rezerwacji budżet z wszystkich funkcji oferowanych w demo
Inni dostawcy pobierać wyższe koszty (co najmniej 5% -10% lub więcej) dla poziomu obsługi budżetu.
5%35%Najpopularniejsze opcja.
Wyższe depozyty klientów zwiększyć bezpieczeństwo swoich zastrzeżeń.

Pełna No-show (awaria przyjechać) i ochrona anulowania.
Niedostępne.

Inni dostawcy ładować tyle na niższych poziomach usług (patrz Typowe opcję w budżecie).

Inni dostawcy nie może zbierać więcej niż 10% depozytu.
> 5% >= 50%Zbierać większe ilości wpłat od klientów.

Pełna No-show (awaria przyjechać) i ochrona anulowania.
Niedostępne.

Inni dostawcy nie może zbierać więcej niż 10% depozytu.

Działamy na każdym rynku turystycznego i regionu na Ziemi. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych partnerów hotelarskich, budżety, i doskonałość są bardzo zróżnicowane.  Dlatego oferujemy elastyczne ceny. Nasz system rezerwacji można spersonalizować, aby dopasować swój budżet. Patrz tabela na przykładach. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać określony cennik na swojej stronie.  Skontaktuj się z nami

Więcej pytań na temat cen i usług


Co masz na myśli przez "prawie bezpłatnego rozwiązania"?

Jak wspomniano, nasze usługi i ceny są wysoce konfigurowalny. To oznacza, że ​​możemy przeglądać swoje cechy rezerwacji i trendy, i zaproponować konkretne struktury opłat, które mogą zaoszczędzić pieniądze. W wielu przypadkach koszt może być znacznie niższy niż nasz najniższej stopie nominalnej 1,9 proc. Daje to znaczne oszczędności w ciągu dowolnego operatora konkurencyjnego. Skontaktuj się z nami na ofertę.

Czy moi klienci opłata za usługę?

Twój system rezerwacji nie obciąży klientów za usługę, chyba, że ​​chcesz go. Opłaty obsługi klienta nie są wymagane dla twojej rezerwacji. Opłaty za usługi są po prostu jedna opcja, że ​​może być stosowany w celu zmniejszenia kosztów.

Czy nadal mogę zachować wszystkie moje inne usługi trzeciej partii i oprogramowania podczas korzystania z tego silnika rezerwacji mojej stronie?

Tak. W przeciwieństwie do innych dostawców, które wymagają użycia ich CMS, kalendarze dostępności, zarządzanie nieruchomościami, lub innego oprogramowania recepcję, Instant World Booking nie ma takiego wymogu. Jeśli korzystasz z naszego silnika rezerwacji, możesz zaoszczędzić pieniądze i nadal korzystać ze wszystkich innych usług i dostawców, które chcesz.

Czy muszę korzystać z innych usług lub oprogramowania przez Instant World Booking?

No Ale, prosimy, aby sprawdzić inne nasze marketingu, rezerwacji online i usług płatniczych.

Co to jest Full No-show (awaria przyjechać) i ochrona Cancellation?

Oferujemy tę ważną cechę, dzięki czemu nie musisz się martwić o rezygnacji lub klientów, że nie docierają. Gwarancja ta nie jest dostępna z dowolnego innego operatora. Funkcja ta gwarantuje będzie nadal wypłacane, nawet jeśli gość nie stawi się lub anuluje późno. Możesz wybrać swój własny elastyczne zasady anulowania rezerwacji. Możesz wybrać dowolną ilość anulowanie kary chcecie, up do 100% zainkasowanej kwoty oraz okresu wypowiedzenia do 90 dni przed check-in. Dla nie-show (awaria przyjechać), otrzymasz wypłatę pełnej wysokości pobranej opłaty, mniej prowizji.

W jaki sposób otrzymam moje płatności depozytów?

Wybrać. Wygodne opcje płatności obejmują obecnie 1) przewód Banku, 2) EFT - elektroniczny terminal płatniczy, 3) PayPal, 4) czek bankowy denominowanego we własnej walucie oraz 5) bezpośrednie wpłaty do amerykańskiego banku. Te elastyczne opcje pozwalają odbierać swoje fundusze w formie elektronicznej lub fizycznej dostawy.

Jakie specjalne rabaty są dostępne, jeśli zmienię dzisiaj od dostawcy konkurencyjnej?

Chcemy, abyście wiedzieli, jak łatwo jest zaoszczędzić pieniądze, nie przepłacania. Jeśli obecnie używasz konkurencyjną zrobienia rezerwacji, poinformuj nas o tym. Nie będziesz tylko oferują niższe ceny, ale my również daje szczególną okazją, aby przełączyć się dzisiaj. Pamiętaj, że po przełączeniu się do Toronto, nadal można korzystać z wszystkich innych usług obcych.

Zdobądź nowe zrobienia rezerwacji na swojej stronie internetowej dzisiaj.   W pełni zintegrowana - Więcej możliwości - niższy koszt

Jeśli oglądali prezentacje i informacje powyżej, już wiesz, że możesz od razu zaoszczędzić pieniądze, zwiększenie ROI (zwrot z inwestycji) oraz poprawić funkcjonalność swojej stronie z zaawansowanym silnikiem rezerwacji. Nie ma absolutnie żadnego obowiązku próbując nasze rezerwacje online na swojej stronie internetowej, a nie koszt do uzyskania konfiguracji. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu daj nam znać.

Jeszcze nie przekonany? Tylko Instant World Booking oferuje wszystkie te unikalne cechy i korzyści:


1.Wielojęzyczny - Umożliwiają klientom Zastrzegamy ze sobą w ich własnym języku. Nawet wielojęzyczny funkcjonalność bezpośrednio na własnej stronie internetowej (patrz: Demo 1)
2.Multi-waluty - Klienci mogą sprawdzić ceny i płatności w ich własnej walucie przed rezerwacji. To zwiększa zaufanie i zmniejsza możliwość pomyłki nad kosztami.
3.Ochrona przed nie pokazuje (awaria przyjechać) i odwołań - Zwiększyć bezpieczeństwo swoich zastrzeżeń z gwarantowanych wypłat depozytów. Nie martw się ponownie o późnego odwoływania lub gości, że nie pojawi się.
4.Możliwość wyboru metody płatności - Ty wybierasz, jaki otrzymywać płatności? Oferujemy wiele metod płatności elektronicznych, które ułatwiają otrzymywać swoje fundusze, praktycznie w każdym regionie świata.
5.Całkowita integracja z witryną - Nasz system rezerwacji jest w pełni konfigurowalny do integracji z Twojej strony w jakikolwiek sposób chcesz. Zobacz demo powyższe przykłady.
6.Darmowe konfiguracja i instalacja pomoc - Potrzebujesz pomocy instalacji nowego silnika rezerwacji? Będziemy udzielać porad, pomocy, a nawet zainstalować go dla Ciebie za darmo. Wybrać.
7.Zbieramy żadnych kwotę wpłaty - Tylko Instant World Booking pozwala wybrać kwotę lokaty chcesz zbierać od klientów.
8.Zbieraj sald od gości kartą kredytową - (Opcjonalnie) Skorzystaj z naszej opcjonalny system płatności do zbierania salda w terminie późniejszym od swoich klientów. W połączeniu z naszej rezerwacji, płatności IWB oferuje kompletne karty kredytowej rozwiązanie akceptacji dla hotelu.  Dowiedz się więcej o IWB płatności
9.Opinie klientów - (Opcjonalnie) Zbieranie opinii od klientów i wyświetlić je na swojej stronie internetowej lub na stronie rezerwacji. Twój system rezerwacji automatycznie integruje się z naszego systemu opinii, co pozwala na gromadzenie i udostępnianie cennych informacji od swoich klientów.
10.Najlepsze Ekonomia Gwarancja - Jeśli obecnie używasz innego dostarczyciela silnik rezerwacji swój hotel, hostel lub pensjonat, gwarantujemy, że możemy zaoferować tę samą lub udoskonalonych usług na lepsze ekonomii. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami i zapytaj. Tak, to dlaczego nie zacząć oszczędzać już dziś?  Skontaktuj się z nami
FloridaInstantBooking Linki:    Florida Instant Booking Strona główna  |   Wsparcie  |   Zaproponować hotel  |   Szukaj hoteli  |   Opinie o hotelach  |   Napisz recenzję  |   Opinie Zaloguj się  |   Zapisz się do newslettera  |   Wypisz   |  Dołącz do nas na Facebooku   |     |  Śledź nas na Twitterze   |     |  
Korzystanie z naszych usług:    Zasady i Warunki  |   Prywatność i Polityka bezpieczeństwa  |   Jak to działa?  |   Dodaj firmę Zdjęcie  |   Pracuj z nami  |   Rezerwacja silnika   |   Zarządzanie kanałami   |   Programy partnerskie   |   Link do nas   |   System płatności   |   System zarządzania własnością   |   Kanały XML
Instant World Booking Globalny:    Hotele - Kartki  |   Schroniska - Kartki  |   Bed & Śniadania - Kartki