Florida Instant Booking.com
Užívateľské meno / E-mailová adresa

Heslo
Zabudli ste heslo?
Nie ste ešte členom?  Zaregistrujte sa tu
Hotely?  Vytvoriť účet
Affiliate programy Odkaz na Florida Instant Booking platobné služby rezervácie motora
 

Spolupracujte s nami

    Hotely, Hostely, a B & BHotely, Hostely, a B & B Affiliate programyAffiliate programy Rezervačný motoraRezervačný motora Správa kanálovSpráva kanálov Odkaz na násodkaz na Florida Instant Booking Hotelové reťazceHotelové reťazce Cestovné kancelárieCestovné kancelárie
 
Úvodná stránka

Spolupracujte s nami

Pridať hotel

Rezervačný systém

Manažér kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Hotely, Hostely, a B & BHotely, Hostely, a B & B

Hotely, Hostely, a B & B - Spolupracujte s nami

Funkcia Vašu nehnuteľnosť na FloridaInstantBooking.com. Je to úplne zadarmo! Pridajte svoj hotel do našej celosvetovej obchodnej siete, a uvidíte, online expozície zvýši, ako nikdy predtým.

Pridajte svoj hotel

Bez ohľadu na to, ako merať ziskovosť, môže Instant World Booking zvýšiť návratnosť investícií (ROI). Tu je návod: Iba Instant World Booking poplatky nízke 8% provízie pre on-line rezervácií. Pravdepodobne už viete, že prakticky všetky ostatné on-line služby, poplatok v rozmedzí 10% -30%. Takže, aj keď používate viac rezervačné služby, si zvyšuje ziskové rozpätie pre každé rezervácie, dostanete od FloridaInstantBooking.com.

Správne vykonaný online marketingovej stratégie môžu zvýšiť hotela ziskové rozpätie až o 20% alebo viac v jednom roku. Florida Instant Booking ponúka nástroje, ktoré vám umožnia dosiahnuť tieto ciele. Tu je dôvod, prečo sme lepší na ktorý vám pomôže zvýšiť zisky:

1.Najnižšia cena - Stop prefinancovaním pre online rezervácie. Instant World Booking provízie štart na iba 8%. Nie sú žiadne členské poplatky.
2.Maximálna expozícia a Traffic - Váš bezplatný zápis obsahuje súčasnú reklamy na mnohé z našich vysoko cielené internetové portály (cez 100 celkom). Toto je navyše k našej rozsiahlej sieti pobočiek.
3.15 + si stránky pre vašu Hotel - Iba Instant World Booking vám 15 alebo viac odlišných stránok len pre svoj majetok. Máš šťastie, aby ste získali viac ako jednu stránku z iných služieb. Každá stránka je optimalizovaná pre vyhľadávače, a preniesol sa zdarma do jedného z najpopulárnejších svetových jazykov.
4.Nikdy si vykonať platbu na nás - Nie členské príspevky, a naše provízie sú zhromažďované vo forme vkladov od hosťa. Nikdy si vykonať platbu na nás. Máte bezpečnostné záruky kreditnej karty (sme už potvrdil karty), a zbierať nesplatený zostatok priamo z vášho hosťa pri príchode.
5.Neobmedzené Fotografie - Len Instant World Booking umožňuje funkciu neobmedzený počet fotografií zadarmo s reklamou.
6.Hodnotenie Recenzia - Je súčasťou jednej z najviac intuitívne online preskúmanie systémov pre hostí. Náš systém obsahuje hodnotenie patentovaného algoritmu pre komponenty váženie preskúmania, čo spravodlivejší základ pre hodnotenie vlastností založené na spokojnosť hosťa. Ak používate Instant World Booking pre svoj rezervačný systém, môžete tiež funkciu vaše hodnotenie hostí na svojich webových stránkach.
7.Používať svoje vlastné storno podmienky - Použite svoj vlastný politiky, nie náš. Ak potrebujete pomôcť zbierať od hosťa, skúste naše voliteľné platobných služieb.  Platobné systémy
8.2 Veľká Cesty pre hostí Reserve - Kým okamžitej rezervácie je najlepšie metódu použiť, iba Instant World Booking ponúka plne automatizované alternatívou pre žiadosť-len rezervácie.
9.Automatické aktualizácie kalendára - Používanie automatického kanály aktualizovať svoj kalendár iba z jedného zdroja alebo si denne softvér. Máme dokonca zariadil zľavy, ak si prajete vyskúšať jeden z našich partnerov kanála konania.
10.Pay-per-click advertising - Ekologické vyhľadávanie rebríčku nie sú dosť už. Platíte nič na zoznam s Instant World Booking. Potom sme sa rozvíjať a udržiavať Google pay-per-kliknite na reklamnú kampaň pre svoj majetok, ktorý by vás stálo stovky dolárov udržiavať sami.
11.Platby systémy - Instant World Booking ponúka voliteľné úverových služieb kartou na doplnenie on-line rezerváciu kapacity.  Platobné systémy
12.Rezervácia Engine pre vaše webové stránky - ideálna voľba pre okamžité zvýšenie návratnosti investícií, popredných technológií a nízke náklady na rezerváciu pre vaše webové stránky. Využite priemyslu najnižšiu sadzbu provízie vo výške 1,9% pri použití voliteľného náš on-line rezervácie pre vaše webové stránky.
13.Najlepšie Ekonomika Garancia - Ak v súčasnosti používate iného poskytovateľa služieb pre váš hotel, prosím, kontaktujte Instant World Booking. Garantujeme, že Vám môžeme ponúknuť rovnaký alebo lepšie služby pre lepšiu ekonomiku. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás a opýtať sa.  Kontaktujte nás
14.Zdarma Online marketingová stratégia konzultácie - Chcete zvýšiť zisk najmenej o 20%? Môžeme vám pomôcť vytvoriť správnu stratégiu. Starostlivo vykonávané stratégia môže byť nízka-náklady, napriek tomu vysoko-vplyv. Ak ste novým našich služieb, môžete naplánovať bezplatné telefónne konzultácie, ktoré vám pomôžu rozvíjať on-line marketingovej stratégie. Volajte ešte dnes, alebo poslať e-mail naplánovať si zdarma konzultáciu.  Kontaktujte nás

Pridajte si hotel ešte dnes

Začíname s voľným reklamu pre váš hotel (nikdy nám nič platiť), a začať rastúce rezervácie a zisky s vedúci nízkonákladová služba pre on-line marketing. Pre viac informácií o tom, ako pracujeme s hotely, nájdete Hotely - Pridajte sa k nám.

Affiliate programyAffiliate programy

Affiliate programy - Spolupracujte s nami

Ak máte vlastnú alebo prevádzkujú akýkoľvek typ webu sa môžete stať affiliate na Instant World Booking. Náš affiliate programy vám umožní zarobiť peniaze navyše, s vašej webovej stránky, ktoré speňažiť svoju prevádzku.

Ponúkame neuveriteľný výber affiliate programy z čoho vyberať. Ešte lepšie, Instant World Booking ponúka iba affiliate programy, ktoré nevyžadujú registráciu. To je pravda, žiadne čakanie na e-maily a heslá z medzinárodnú podporu centier. A pokiaľ ide o jednoduchosť, naše programy realizované v rámci 10 minút. Pozrite sa na naše ukážky affiliate program, a vybrať metódu, ktorá je pre vás to pravé.  Druhy Affiliate programy

Affiliate programy pre hotely

Populárne forma affiliate programu je vlastný rezervačný systém pre váš hotel, ubytovňa, alebo B & B internetových stránkach. Ak použijete náš online rezervačné služby, môžete využiť našich vysoko personalizované rezervácie motora. To vám umožní zachytiť zabezpečte, potvrdenej rezervácie priamo na svojich webových stránkach. Môžete dokonca použiť ho prijímať platobné karty zo svojich hostí. Instant World Booking ponúka najnižšie náklady sú k dispozícii kdekoľvek na túto službu.  Rezervačný motor za váš hotel, hostel alebo B & Webové stránky B

Affiliate programy pre Hotel adresárov

Ak chcete funkciu adresár hotely na vašich webových stránkach, alebo už majú jeden, pridajte okamžitej rezervácie schopnosti s Instant World Booking. Možno ste o zriadení novej internetovej stránky, a chcú mať cestovné rezervácie spôsobilosti tým, že pridá hotelov. Môžete použiť náš poznámka vlastností zverejniť rezervačný systém na webových stránkach. Instant World Booking ponúka white-label riešenie pre pridanie hotel index a hotelových rezervácií priamo na vašich webových stránkach. Môžeme zaviesť túto funkciu sa na Vás s prekvapivo jednoduché riešenie, a pri nulovej náklady.

Ak už máte ubytovanie adresár, základná schopnosť ponúkať on-line rezervácie priamo z vašej webovej stránky, je účinný spôsob, ako zvýšiť vaše on-line služieb, a rast výnosov. Dokonca aj keď ste už ponúkajú nejaký spôsob vykonania rezervácie na svojich webových stránkach, pridávať ďalšie rezervácie kanálov môže dramaticky zvýšiť hodnotu vašich webových stránok. Instant World Booking možné realizovať túto hodnotu pre vás tým, že pridá rezervácie kanál.

Prečítajte si viac o našom affiliate programov, pozri ukážky a začať behom niekoľkých minút.  Začíname s affiliate programy

Affiliate programy pre firmy Travel Service

Ak ste cestovná kancelária, predávať zájazdy alebo činnosti, ktoré cestovný internetové stránky, alebo vykonávať akýkoľvek druh cestovania poradenstvo, môžeme nastaviť vlastný affiliate program práve pre vás. Vždy existujú ďalšie spôsoby, ako speňažiť návštevnosti vašich webových stránok. Vlastné partnerský program môže byť perfektný spôsob, ako zvýšiť svoju prevádzku a internet zisky. Prosím, kontaktujte nás ešte dnes a zistite, čo vlastný rezervačný systém, alebo affiliate programu môže dosiahnuť pre vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Affiliate programy pre každého

Prakticky ktokoľvek s webovými stránkami môžu zarobiť peniaze do nášho partnerského programu. Ponúkame unikátne novú formu partnerského programu s názvom našej "Auto-Affiliate" programu. Hovorí sa tomu, pretože je to tak jednoduché, prakticky ktokoľvek bez skúseností s programovaním môžu implementovať ho na svojich webových stránkach. Nie sú žiadne znamenia-up, alebo účet formuláre na vyplnenie. Všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať nejaký jednoduchý kód, ktorý vám poskytneme na vaše webové stránky, pridajte vašu emailovú adresu a budete hotoví. Kód miesta atraktívne a nenápadný odkaz na svoje webové stránky. Keď niekto klikne na odkaz využiť našich služieb a rezervovať si cestovanie, získate províziu.

Ak chcete rýchlo nastaviť odkazy na vaše webové stránky pre naše "Auto-Affiliate" programu, pozri:

Odkaz na nás
Viac informácií o našich "Auto-Affiliate" programu

Rezervácie motory pre vaše webové stránkyRezervačný motor za váš hotel, hostel alebo B & Webové stránky B - pracovať s Florida Instant Booking

Vyberte si lepší Rezervačný systém pre váš hotel, ubytovňa, alebo nocľah s raňajkami stránky

Instant World Booking ponúka rezervačný systém s viac personalizácie pre vaše webové stránky, flexibilita s klientskych vkladov, a jednoduchšie nastavenie. A čo je najdôležitejšie, je to lacnejšie ako rezervačného systému môžete nájsť pre svoj hotel. Budeme dokonca nainštalovať to pre vás bez ďalších nákladov. Prosím, pozrite sa ostatné rezervačné systémy pre vaše webové stránky, potom v porovnaní s Instant World Booking.

Iba Instant World Booking ponúka "najlepšiu ekonomická Guarantee". Ak uvažujete ďalšie služby s podobnými vlastnosťami, dajte nám vedieť. Garantujeme, že budeme poskytovať rovnaké (a väčšinou lepšie) službu za nižšiu cenu. Prečo nie zvýšiť ziskové rozpätie dnes?

Viac informácií o hoteli motory a rezervácie pohľad dema

Už majú rezervačný systém pre váš hotel, B & B alebo hostel webovej stránky?

Informujte sa o našich špeciálnych zliav pri prepnutí dnes od konkurenčných služieb.  Kontaktujte nás

Prečo je Instant World Booking lepšia voľba pre vaše on-line motor?

Plne integrované, viac funkcií, nižšie náklady, viacjazyčný, multi-menovej, atď ... Zobraziť vyššie uvedený odkaz pre kompletný zoznam funkcií a výhod, ktoré ponúka iba Instant World Booking. Tiež, pozrite sa na ukážky, ktoré ukazujú, ako presne rezerváciu motor bude pracovať na vašich webových stránkach.  Rovnako ako naše ostatné hotelové partnerov, ak hľadáte spôsob, ako zvýšiť návratnosť investícií (návratnosť investícií), môže náš rezervačný motora vám okamžitý podporu v ziskové marže.

Vyberte si Instant World Booking nielen k zvýšeniu zisku, ale aj na posilnenie funkčnosti svojich webových stránok. Pozrite sa na naše ukážky, potom kontaktujte nás ešte dnes, aby ste mohli začať. Skúste bez záväzkov a bez nastavenia náklady.  Pre váš hotel, neexistuje lepšie riešenie výhrady.

Správa kanálovSpráva kanálov - pracovať s Florida Instant Booking

Správca kanálov vám umožní nahrať svoj kalendár dostupnosti na viac ako 150 distribučných miestach naraz.

Správa kalendára iba raz, ale naplniť viac rezervačných portálov súčasne. Teraz IWB ponúka spojenie do viac ako 150 miest, plus GDS, pre jednu nízku cenu. Výhodou je neuveriteľné úspory času a pohodlie. Úspory nákladov, je bezprecedentné. Môžete odstrániť hodiny a hodiny práce týždenne správu kalendára na viacerých webových stránkach.

Výhody:
  • Menej ako 14 dolárov za mesiac
  • Aktualizujte svoj kalendár na viac ako 150 rezervačných portálov, plus GDS, pre jednu nízku cenu
  • Vynásobte svoje expozície s Hotels.com, Expedia, Travelocity, Booking.com a mnoho ďalších
  • Zahrnuté všetky hlavné Hostelling miesta, a to aj HostelWorld.com
  • Ušetrite čas správu kalendára iba raz
Za menej ako 14 dolárov za mesiac, nie je čo stratiť. Prečo to neskúsiť dnes? Pri týchto cenách, pokročilá správa kanálov je konečne k dispozícii pre hotely a ubytovacie zariadenia všetkých veľkostí. Vynikajúci pre hotely, B & amp; raňajkami a hotely, IWB Channel Manager je najlacnejší službu tohto druhu k dispozícii kdekoľvek.

Nie sú k dispozícii žiadne dlhodobé záväzky. Kúpte si toľko mesiacov služby, ako budete chcieť. Získajte zľavu, ak si kúpite aspoň 6 mesiacov.
  Kontaktujte nás

Viac informácií o hoteli kanáli konaní

Odkaz na násOdkaz na nás na Florida Instant Booking

Majú internetovú stránku? Odkaz na nás

Ak máte webové stránky, už viete, že získanie kvalitnej spätných odkazov je kľúčom k úspechu s vyhľadávačmi. Takže, budete potrebovať odkazy a potrebujeme tiež odkazy. Ak ste hotel, využívajú našich služieb, inzerovať na našich stránkach, prispievať na naše stránky, alebo cestovať s nami, zvážte pridanie odkazu na vaše webové stránky FloridaInstantBooking.com. Možno by ste proste ako my. Pridať odkaz a ukázať vašu podporu. Budeme veľmi vďační.

Tvorba webových odkazov nebolo nikdy jednoduchšie. Pozrite sa na naše vlastné odkaz formáty a bannery. Pridať odkaz na vaše webové stránky počas niekoľkých minút. Dokonca personalizovať hlboké odkazy na konkrétne stránky na našich webových stránkach:

Vytvorte si vlastné odkazy na vaše webové stránky

Ako zarobiť peniaze s odkazmi

Konvertovať bežné odkazy na vaše webové stránky do dôchodku zarábať odkazy. Pozri vyššie uvedenej stránke pre viac informácií o tom, ako zmeniť svoje bežné odkazy na affiliate odkazy, ktoré majú potenciál zarobiť peniaze. Naše "Auto Affiliate" programu vám umožní pridať vašu e-mailovú adresu, na obyčajný odkaz. Potom možno získať až 25% provízie na všetkých zákazníkov, pošlite nám ich. Je to jednoduché, a nie sú tam žiadne registrácie. Stačí vytvoriť svoj odkazov, pridajte vašu emailovú adresu a budete hotoví.

Reťazce (skupiny)Reťazce (skupiny)

Reťazce (skupiny) - Spolupracujte s nami

Ak prevádzkujete, alebo predstavujú reťazca (skupiny) hotelov, schopnosť spravovať všetky svoje vlastnosti, rýchlo je vysokou prioritou. Reťaz účty umožňujú spravovať všetky svoje vlastnosti hotel len s jedným účtom. Instant World Booking ponúka neprekonateľnú rýchlosť a účinnosť, aj keď stačí niekoľko hotelov. Zobraziť a spravovať všetky vaše hotelov z jediného rozhrania.

Začíname s Hotelový reťazec (Group) účtu

Motory pre on-line hotelové reťazce

Ďalší skvelý spôsob, ako vaša skupina môže pracovať s Instant World Booking je využitie nášho rezervačného Engine pre vaše webové stránky hotela. Náš rezervačný systém ponúka pokročilé funkcie a integrácie, a nízke náklady, ktoré je zaručené, že poraziť akýkoľvek konkurenčné služby. S Instant World Booking, môžete si nechať hotel webové stránky nastaviť s našou on-line rezervácie do 24 hodín. Nezáleží na tom, ak máte len niekoľko hotelov, alebo viac ako sto. Môžeme nastaviť si s lepšou on-line rezerváciu riešenie za nižšiu cenu do len niekoľko dní.  Kontaktujte nás

Cestovné kancelárieSpoločnosti Travel Service na Florida Instant Booking

Cestovné kancelárie a cestovné servis spoločnosti - práca s nami

Predávame naše hotely pre svojich zákazníkov a zarobiť províziu. Nemusíte webovej stránky. Stačí pomocou odkazov, ktoré poskytujeme rezerváciu ubytovania pre svojich zákazníkov. Alebo poslať odkazy na vaše zákazníkov. Tie je možné rezervovať priamo na našich webových stránkach. Sledujeme každý rezerváciu a zašleme vám 25% z provízie rezervácie si vygenerovať. Všetko, čo musíme sledovať svoje činnosti je vaša e-mailová adresa. Je to jednoduché.

Predávame hotely s trackable odkazy

FloridaInstantBooking Odkazy:    Florida Instant Booking Úvodná stránka  |   Podpora  |   Navrhnite si hotel  |   Hľadať hotely  |   Hodnotenie  |   Napísať recenziu  |   Víkendové Sign-in  |   Prihlásiť sa k odberu newslettera  |   Odhlásiť sa   |  Pridajte sa k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteri   |     |  
Pomocou našich služieb:    Všeobecné Podmienky  |   Ochrana osobných údajov a Bezpečnostná politika  |   Ako to funguje  |   Pridajte svoj Hotel  |   Spolupracujte s nami  |   Rezervačný motora   |   Správa kanálov   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Platobný systém   |   Správa nehnuteľností systému   |   XML kanály
Instant World Booking Globálne:    Hotely - Rezervácie  |   Hostely - Rezervácie  |   Bed & raňajky - Rezervácie